Ruumi rent

Food Studio pakub oma klientidele võimaluse stuudiot rentida. Meie ruum on avar ja hubane ning siia mahub mugavalt istuma 30 inimest. Samaaegselt on võimalik kasutada nii täisvarustuses kööki kui ka ruumi, mis on sisustatud suurte laudade ja mugavate toolidega. Samuti on kliendi käsutuses internetiühendus, ekraan koos TV-võimalusega. Stuudios on võimalik pidada ärikohtumisi, koosolekuid, läbi viia töötubasid, ning korraldada degusteerimisi ja tooteesitlusi.

Lisaks siseruumidele on Teil võimalus kasutada meie 70m2 terrassi, mis mahutab istuma lisaks ca 30 inimest. Aastaringselt. Ja selletaolist on südalinnast raske leida. Suvisel ajal on, lisaks koosviibimistele ürdi- ja lillepeenarde vahel, võimalik tuvust teha grilli- ja barbequemaailmaga ning katsetada uudseid küpsetustehnoloogiaid. Meie personal aitab Teil ennast sisse seada ja ürituse vältel kohalolemise mugavaks teha.

Stuudio minimaalne rendiaeg on 4 tundi.

 

Küsige täpsemat hinnapakkumistSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.