Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

PAKETID

+
02

Festive

Lähenevaks pidudeperioodiks oleme valmis teinud neli täiesti uut menüüd: Festive, Festive A’la Carte, Prantsuse köök ja Skandinaavia.

Kahte menüüd saab oma seltskonnaga kooskokata, kuid teise kahe menüü puhul teeme meie kõik ära. Just nii. Sinul jääb üle ainult lauda istuda, veiniklaase kolleegide või sõpradega kõlistada ning oodata, kuni toidud lauda toome. Nagu heas peenes restoranis. Tegelikult on lauast hea vaade meie köögisaarele, kus kõik imelised toidud valmivad. Kellel ikka käed sügelevad, siis loomulikult lubame tulla ja ise ka natuke proovida seda hakkimise või serveerimise värki.

Üks on kindel: hapukapsast me nendel jõuludel ei paku. Menüüd on inspireeritud hoopis Aasia köögist ning täis idamaiseid vürtse. Klassikalise pardikoiva confit juurde pakume hitiks saanud kõrvitsa-apelsinikreemi ning jõuluhõngulisele metsamatkale viib eelroaks pakutav hirve rostbiif.

Muus osas näeb õhtu välja nagu FoodStudios ikka: tervitame üksteist tervituskokteiliga, naudime 4-käigulist õhtusööki ning veini. Vahelduva eduga ka teed, kohvi ja vett. Seda kõike meie kahte korrust läbivas stuudios, kus on korralik söögisaar, mõnus baar, suurepärased vaated ja ilmselt veel suurepärasem seltskond. 

Tavaliselt kestavad üritused meie juures umbes 4 tundi.

FoodStudiosse mahuvad kenasti ära nii väiksemad kui suuremad seltskonnad. Tulge kasvõi 60 inimesega!

Broneeri siit
Left Spice Image
Center Spice Image
Right Spice Image

    BRONEERIMISVORM