Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt
FoodStudio Logo
TERE TULEMAST MAITSETE MAAILMA. Vaata pakette

TOIDULE ANNAB ÕIGE MAITSE HEA TUJUGA SELTSKOND

FS Icon
Spice 1
Spice 2
Spice 2

Korraldame erinevaid meeleolukaid ning meeldejäävaid üritusi ja koolitusi, erinevatele inimestele. Anname toitlustusest ja toidust huvitatud inimestele võimaluse ise katsetada ja omandada oskusi, pakume väljakutseid ja lisateadmisi oma ala professionaalidele.

Meie asukoht on ainulaadne – asume Telliskivi Loomelinnaku tuiksoonel. Samas on meil privaatne ja õdus olemine oma isikliku terrassiga. Pakume toidukoolitusi meie hubastes ruumides ja katuseterassil, mis on avatud aastaringselt. Vahest teeme erandeid ning tuleme külla või leiame ise sobiva pinnase. Meie meeskond koosneb oma ala tunnustatud professionaalidest, jagame parima meelega oma teadmist ja oskust ning kutsume teid korraldama üheskoos erimaitselisi üritusi.

Olgu selleks siis mõnusalt tummine õhtusöök äriklientidega, vürtsikas koosolek, magusalt meeldejääv sünnipäeva tähistus või meeldivalt mahe tähtpäeva märgistus. Avame Teie jaoks erinevate maade kööke, tutvustame toidutegemistrende ja –traditsioone. Lisaks saab meie stuudioruume rentida ning otsustada ise, mida ja kuidas teha.

Oleme paindlikud ja sõbralikud – juhul kui Teid huvitav koolitus pole leitav meie kodulehelt või soovite korraldada oma üritust, siis küsige julgelt. Oleme alati avatud uutele ideedele ja soovidele.

Meil olete alati oodatud külaline!

Spice 3